Bio planet

Staramy się wybierać głównie ekologiczną żywność, znanego nam pochodzenia. Bio Planet jest liderem rynku polskiego w zakresie produkcji i dystrybucji tego typu produktów, które są objęte odpowiednimi certyfikatami oraz stosuje procedury jakościowe BRC. Dostarcza żywność oraz inne wyroby do wielu sklepów ekologicznych w całej Polsce.

Jakie produkty są w ofercie Bio Planet?

Oferta Bio Planet jest bardzo szeroka znajdziemy tam takie produkty jak: budynie, galaretki, kisiele, dania gotowe, desery i dodatki do deserów, dodatki do wypieków, soda, proszek, glony, algi, wodorosty, grzyby, herbaty, kakao, kasze i kaszki, kawy (palone, zielone, świeżo palone), kawy zbożowe i inne napoje w proszku, kremy orzechowe, czekoladowe, słonecznikowe, makarony, kuskus, mąki, a także mięso i wędliny, miody oraz produkty z miodu i wiele więcej. W ofercie dostępne są również kosmetyki, środki czystości czy też akcesoria dla zwierząt domowych.

Jak zostać odbiorcą Bio Planet?

Zostanie odbiorcą Bio Planet nie jest trudne. Wystarczy wypełnić formularz B2B, dostępny na stronie lub samodzielnie skontaktować się z departamentem sprzedaży. W przypadku wyboru pierwszej opcji należy oczekiwać na rozmowę z handlowcem Bio Planet S.A., który przedstawi ofertę oraz warunki współpracy.

Jak zostać dostawcą Bio Planet?

Zostanie dostawcą Bio Planet jest nieco trudniejsze. Na początku osoba decydująca się na współpracę zostaje poinformowana o procedurach oraz harmonogramie wprowadzania nowych produktów. Następnie spotyka się ze specjalistami z firmy. Dodatkowo musi okazać odpowiednie certyfikaty produktów.

Co warto jeszcze wiedzieć?

Na stronie Bio Planet można przeczytać o symbolach obowiązkowych na produktach ekologicznych, które są bardzo ważne, aby uniknąć oszustwa ze strony nieuczciwych sprzedawców. Na chwilę obecną jest 6 takich oznaczeń, z którymi nie raz na pewno się każdy spotkał. Same zapewnienia producenta nie są wiarygodne, co do jakości produktu, dlatego właśnie powstała potrzeba używania odpowiednich symboli na produktach ekologicznych.